logo.png
20190530_175058[1].jpg
Nabízíme především provedení kominických prací jako je Vložkování komínů(nerez, plast, hliník), montáž třísložkových nerezových komínů a kouřovodů pro rodinné, bytové a panelové domy a do průmyslu. Odvod spalin od technologických spotřebičů, průmyslového vytápění a realizace kotelen.. Dále čištění a kontroly komínů dle zákona č.320/2015 sb. o HZS.
Pokud to povaha díla vyžaduje, zajistíme i další řemeslníky potřebné k provedení díla, jako například zedníky či obkladače. Zajistíme vždy komplexní řešení díla. Poradíme Vám s technickým řešením, výběrem i nákupem technologie i zařizovacích předmětů.

Kominické práce
Všechny kominické zásahy provádějí zkušení kominíci s několikaletou praxí v oboru. Jedině dlouholetá praxe je zárukou dobře a kvalitně odvedené kominické práce.

Opravy a čištění komínů
Čištění komínů se provádí ručně kominickou štětkou a dalším nářadím, anebo strojně ohebnou hřídelí, a to zejména silně znečištěné komíny na tuhá paliva
V oblasti kominictví dále poskytujeme vyhledání a posouzení závady na komínech s použitím moderní techniky(např. inspekční kamera...).

Maecenas aliquet accumsan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one